Serviss – svarīga darbgaldos un aprīkojumā ieguldāmo investīciju sastāvdaļa

Duroc Machine Tool ir plaša un kompetenta servisa organizācija. Mēs piedāvājam visu – sākot no remonta līdz apmācībai un kompleksu automatizēto ražotņu palaišanai. Tas nodrošina jūsu darbgaldos un aprīkojumā ieguldīto investīciju efektivitāti. Taču mūsu iespējas sniedzas vēl tālāk. Katra Duroc Machine Tool piegādātā iekārta radīs pievienoto vērtību, kamēr vien kalpos.

Mēs jums palīdzēsim

Mēs sadarbosimies ar Jums jau no pirmās darbgalda vai iekārtas uzstādīšanas dienas. Veiksim aprīkojuma palaišanu un optimālu iestatīšanu. Paralēli tam mēs apmācīsim Jūsu personālu gan iekārtas ekspluatācijas, gan ikdienas apkopes jomā.

Mēs nodrošinām bezatteices ražošanu

Sadarbībā ar saviem piegādātājiem mēs esam izstrādājuši apkopes sistēmu, kas ļauj nodrošināt bezatteices ražošanas procesu. Piedāvājam noslēgt pilna servisa līgumus, kas ietver profilaktisko apkopi un programmu nodrošinājumu. Ja jūs būsiet noslēguši servisa līgumu, jūsu iekārtas vienmēr darbosies ar maksimālu efektivitāti un būs aprīkotas ar visjaunākajām funkcijām.

Servisa līgums - pilnīga drošība

Servisa līgums Jums dos pilnīgu drošības sajūtu gadījumos, kad iekārtu darbībā radīsies traucējumi. Mēs pārzinām Jūsu iekārtas līdz vissīkākajai detaļai un zinām, kādi pasākumi ir veikti iepriekš. Tas rada vislabākos priekšnoteikumus iespējami drīzai ražošanas procesa atjaunošanai.

Sazinieties ar mums, lai saņemtu vairāk informācijas.