Mēs palīdzēsim jums strādāt efektīvāk. Pavisam vienkāršā veidā.

Duroc Machine Tool pamatideja ir palīdzēt Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mašīnbūves uzņēmumiem mašīnu, instrumentu un papildu aprīkojuma iegādē, ražošanas optimizācijā un finansēšanā, kā arī servisa, atbalsta un apmācības jomā. Īsi sakot, visā, kas jums nepieciešams, lai palielinātu sava uzņēmuma konkurētspēju. Mūsu piedāvājums ir plašs un elastīgs, tādēļ sadarbība ar mums klientiem sniedz variēšanas iespējas, stabilitāti, uzticamību un skaidras mērķu nostādnes. Tādējādi mūsu klientu darbība mašīnbūves nozarē kļūst arvien ienesīgāka.

Plašā sortimentā, ātri un ar tālejošu perspektīvu - starptautiskā mērogā.

Duroc Machine Tool ir viens no lielākajiem mašīnu, instrumentu un atbalsta pakalpojumu piegādātājiem Skandināvijas un Baltijas valstu mašīnbūves tirgū. Mēs pārstāvam kopumā vairāk nekā 60 starptautiski atzītus ražotājus. Tik plašs piedāvājums nav nevienam citam. Turklāt mēs esam vienīgie, kas vienlaikus darbojas veselu sešu valstu tirgos: Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Mūsu uzdevums ir piegādāt to, kas Jums ir nepieciešams - neatkarīgi no Jūsu uzņēmuma atrašanās vietas.

Daļa no Duroc AB

Duroc Machine Tool ir daļa no Duroc AB, kuras akcijas ir kotētas biržā un kas ir daudzu rūpniecības un tirdzniecība uzņēmumu īpašniece, pārvaldītāja un attīstītāja. Duroc AB paspārne nodrošina mums nepieciešamo spēku, lai mēs varētu izvērst savu darbību izraudzītajā virzienā. Īpaši ieguvēji šādas attīstības rezultātā ir mūsu klienti - tā ļauj piedāvāt daudz vairāk augstas kvalitātes produktu.

Vairāk informācijas par Duroc AB meklējiet mūsu koncerna vietnē.